Shamir z nową strategią oraz identyfikacją wizualną

Shamir to producent konstrukcji i technologii dla optyki, w tym soczewek okularowych.
Jest międzynarodową firmą, która na całym świecie posiada dwa odziały przeznaczone do produkcji form i półproduktów oraz dziewięć laboratoriów recepturowych, zatrudniając w sumie około 1 800 osób na całym świecie.

„Zmiana strategii Shamir oraz identyfikacji wizualnej to dla nas wielki moment, ponieważ po czterech dekadach tworzenia konstrukcji optycznych, technologii dla optyki staliśmy się pionierem w tej dziedzinie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dzięki identyfikacji z naszymi partnerami biznesowymi, utrzymywaniu ścisłej współpracy udaje nam się na bieżąco reagować na ich potrzeby. W konsekwencji tworzymy unikalne, innowacyjne technologie, które są rozpoznawalne na całym świecie”. – powiedział Ronen Tsur General Manager Shamir w Polsce.

 

Poprzednie logo  Nowy logotyp
old logo new logo

 

 Nowe logo jest ściśle związane z wartościami marki, które zostały zidentyfikowane jako:

 

n1 n2

PASJA DO INNOWACJI

BYCIE NAJLEPSZYM, BEZ USTANKU

Z przyjemnością rzucamy wyzwanie status quo i jesteśmy pierwsi na rynku, przynosząc rewolucyjne produkty i usługi.

Najwyższa jakość produktów to mniej błędów, reklamacji, problemów z adaptacją. Nigdy nie przestajemy uczyć się i rozwijać - by stawać się jeszcze lepszym dla Ciebie

 

n3

 

n4

OBSŁUGA JEST PIĘKNA

ZWINNOŚĆ

Staramy się słuchać Cię uważnie i rozumieć Twoje aspiracje, by lepiej odpowiedzieć na potrzeby Twojego rozwijającego się biznesu. Zwinność oznacza szybkie reakcje na zmiany rynkowe, bycie elastycznym w zaspokojeniu Twoich potrzeb, w miarę ich ewolucji.

 

„Rzeczywiście, dla mnie i dla całego zespołu Shamir Polska ważna jest jak najlepsza współpraca oraz zapewnienie wysokiej jakości w realizacji zamówień. Dlatego nowa identyfikacja wizualna i wartości naszej marki są ściśle związane z naszą strategią i sposobem funkcjonowania na rynku. Jako producent szerokiej gamy rozwiązań dla optyki, takich jak soczewki okularowe, technologie wspomagające lepsze widzenie, konstrukcje optyczne, urządzenia do pomiarów optycznych jesteśmy zaangażowani w ciągłe rozwijanie współpracy z naszymi partnerami biznesowymi w celu identyfikacji ich potrzeb, szybkiego reagowania na nie, a nawet ich wyprzedzania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, dostępną na stronie shamir.pl” – dodał Ronen Tsur General Manager Shamir w Polsce.

 

Shamir Polska:
Poleczki 52
02 - 820 Warszawa
tel. 22 666 86 76
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Materiał prasowy do pobrania